Impresja Art Resort, Duszniki-Zdrój
W sercu Parku Zdrojowego
  1. Hauptseite
  2. W sercu Parku Zdrojowego

W sercu Parku Zdrojowego

Ankunftsdatum
Abreisedatum

W sercu Parku Zdrojowego

22 November 2019

Duszniki Zdój miasto z duszą… może nawet w kilku odsłonach, bo mnogość budynków z historią nie tylko cieszy, zaciekawia oczy, ale pobudza wyobraźnie. Czuć tu historię i czuć teraźniejszość. Po cichu liczę na to, że każdy z Was da się oczarować i spróbuje sam odnaleźć duszę tego miasteczka. I choć bardzo bym chciała, żeby nazwa Duszniki miała coś wspólnego z duszą legendy na to nie wskazują. Jedna z legend zaczepia się o prozdrowotne właściwości tego miejsca mówiąc o tym, że nazwa Duszniki – Zdrój pochodzi od dusznicy, którą tu niegdyś leczono. Powietrze było dobre i woda mająca pozytywne właściwości na stan ducha i ciała. Nic tylko zdrowieć.

Wracając …. gdzie dusza, musi być i serce, więc jeśli ktoś zapyta gdzie mieści się Hotel Impresja. Odpowiedź staje się prosta. W sercu. Nie, niekoniecznie chodzi tu o serca naszych gości, aczkolwiek… jeśli tak się dzieje, albo zadzieje będzie nam niezwykle miło. Hotel Impresja mieści się w sercu Parku Zdrojowego. Kierując się w prawo czy w lewo trafić na ścieżki Parku jest niezwykle łatwo. Tym razem, pójdziemy na lewo, wchodząc do Parku przy Janie Kazimierzu.

ul. Zielona 19
57-340 Duszniki-Zdrój, Polska

siehe auf der Karte
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen