Impresja Art Resort, Duszniki-Zdrój
Tło bannera

Integracja

Ankunftsdatum
Abreisedatum

Integracja

Integracja jak wszyscy wiemy to bardzo ważny element funkcjonowania firmy, organizacji lub innej komórki społecznej. Scalanie działów, budowanie zespołu powinno odbywać się w atmosferze ciekawej rywalizacji, niezapomnianej przygody zakończonej relaksem i radością płynących z uczestnictwa w uroczystej kolacji z imprezą taneczną w tle.

Poniżej przedstawiam nasze propozycje, które w mgnieniu oka wycenimy i w profesjonalny sposób zrealizujemy dla Ciebie.

 

  1. OFFROAD

To propozycja dla miłośników natury, mocy potężnych aut terenowych i nieustannych zmagań z terenem Kotliny kłodzkiej, zakończonych ogniskiem z kiełbaską w dzikim plenerze gór i lasów. Ilość osób 10 – 50

  1. SZKOLENIE Z OBSŁUGI I STRZELANIA BRONIĄ KRÓTKĄ I DŁUGĄ

Oferta skierowana jest do osób chcących zapoznać się z ogólną budową broni, teorią strzału, zasadami i sposobami bezpiecznego używania broni. Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną ipraktyczną prowadzone przez żołnierzy rezerwy elitarnej jednostki specjalnej GROM. Wydarzenie można urozmaicić o kurs samoobrony, pierwszej pomocy i poniższy turniej strzelecki. To doskonały, pełen wrażeń pomysł na dwudniową przygodę dla wymagających osób, które lubią adrealinę.

Liczba osób 5 – 15 (więcej szczegółów w zakładce „SZKOLENIA”)

  1. TURNIEJ STRZELECKI

Strzelnica sportowa (biathlonowa) to doskonały pomysł by sprawdzić w rzeczywistości umiejętności strzeleckie, a przy tym dobrze się bawić. Zainteresowanych dzielimy na grupy, każdy z uczestników dostaje naboje (2x5) i miejsce na strzelnicy. Grupa, która zaliczy najwięcej celnych strzałów, wygrywa rywalizacje. Można przewidzieć nagrody dla 3 pierwszych miejsc.

Ilość osób 10 – 100

 

  1. TURNIEJ GOLFOWY

W turnieju golfowym ważna jest cierpliwość i precyzja. Zmagania golfowe zaczynamy pierwszym etapem na Driving Range – czyli nauką podstaw golfowych takich jak: trzymanie kija, prawidłowa pozycja do uderzenia i technika uderzenia i doboru kija. Zainteresowanych dzielimy na grupy i zaczynając drugi etap na polu golfowym rywalizujemy jak ma to miejsce w typowym turnieju, by jak najmniejszą ilością uderzeń dotrzeć do 9-go dołka. Potrzebny sprzęt, instruktorzy i miejsce zmagań znajduje się w Szczytnej na polu golfowym GolSpa.

Liczba osób 10 – 50

  1. TURNIEJ TENISOWY

Tuż obok naszego obiektu usytuowane są dwa korty tenisowe wyłożone ceglastą mączką. Turniej poprowadzą dyplomowani instruktorzy zgromadzeni w profesjonalnym Ośrodku Tenisowym As. Integracja przeznaczona raczej dla osób, które miały już styczność z tenisem; istnieje również możliwość postawienia pierwszych kroków na korcie i nauki podstaw.

Liczba osób 5 – 20

  1. RAFTING NYSĄ KŁODZKĄ

Ciekawa propozycja dla osób ceniących sobie kontakt z naturą i lubiących spektakularne widoki. Nysa Kłodzka jest górską rzeką wijącą się między wzgórzami Gór Bardzkich, przebijając się doliną Przełomu Bardzkiego tworzy spektakularne widowisko. Dodając do tego ponton, lub kajak i świeżego pstrąga kłodzkiego uzyskujemy jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych Ziemi Kłodzkiej.

Liczba osób 10 – 55

  1. WYCIECZKA ROWEROWA

Pasma górskie Kotliny Kłodzkiej usłane są różnego rodzaju trasami rowerowymi przeznaczonymi zarówna dla amatorów jak i zawodowców. Nasza propozycja skupia się na łagodnych trasach Gór Stołowych i Orlickich stworzonych przez Singletrack Glacensis, gdzie doświadczony przewodnik rowerowy poprowadzi turystyczną grupę magicznymi jednokierunkowymi ścieżkami wśród Skalnych Grzybów, torfowisk i niezapomnianych punktów widokowych. Wykorzystując przy tym napęd elektryczny rowerów górskich zobaczyć można o wiele więcej atrakcji, bez skrajnego zmęczenia.

Liczba osób 10 – 45

Kontakt

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. Zielona 19
57-340 Duszniki-Zdrój, Polska

siehe auf der Karte
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen