Impresja Art Resort, Duszniki-Zdrój
banner background
  1. Home
  2. Rooms

Rooms

check in
check out

Our Rooms Relax in comfortable rooms

Rooms furnished in such a way that nothing is missing. Elegant, spacious interiors encourage relaxation and give a feeling of comfort. Rooms equipped with LCD TV, Wi-Fi, fridge, kettle, mineral water upon arrival, hair dryer, clothes dryer. Most are with a terrace. You can choose from double and triple rooms, as well as studio apartments - two independent rooms with connectable system ,separate entrances and bathrooms. We also have rooms of a higher standard.

Duszniki-Zdrój to miejsce wyjątkowe, które w pełni zasługuje na klimatyczny, kompleksowy hotel. Obiekt Impresja spełnia wszelkie wymagania gości pragnących wypocząć w górskiej scenerii. Znajdujące się w ofercie tanie pokoje Twin Standard, Superior i apartamenty sprawią, że czas spędzony w hotelu na zawsze utkwi w pamięci gości jako wyjątkowe, godne zapamiętania przeżycie.

Tanio i elegancko – nocleg idealny dla Ciebie

Oferujemy tanie pokoje w wielu standardach. W zależności od ilości rezerwujących, proponujemy wnętrza dla par, 3-osobowe oraz apartamenty. Warianty 2-osobowe dostępne są w formule Twin Standard, Economy oraz Superior. Wszystkie pomieszczenia zawierają niezależną łazienkę, a większość dostępnych miejsc noclegowych udostępnia możliwość wyjścia na taras.

Tanie pokoje 2-osobowe Twin Superior, pokoje 3-osobowe oraz apartamenty wyposażone zostały w telewizję LCD oraz bezprzewodową, darmową sieć Wi-Fi. W pomieszczeniach znajdują się również podstawowe niezbędne urządzenia, takie jak czajnik czy lodówka. W toaletach umieszczono suszarki do włosów, a także rozkładaną suszarkę na bieliznę. Ponadto, ekskluzywne pomieszczenia, takie jak Twin Superior, wyróżniają się większym rozmiarem.

Charakterystyka pomieszczeń

Tanie wnętrza urządzone zostały w sposób, który spełnia wszelkie zapotrzebowania. Wnętrza 2-osobowe przeznaczone dla par w formule Twin w swojej ofercie zawierają:

  • Standard - wnętrze o powierzchni 22 m2
  • Economy - wnętrze o powierzchni 18 m2
  • Superior - wnętrze o powierzchni 30 m2

Dostępny jest standardowy wariant 3-osobowy o powierzchni 30 m2, który wyposażony został w jedno łóżko pojedyncze oraz jedno łóżko dla par.

Serdecznie zachęcamy do taniej rezerwacji kompleksowego apartamentu typu studio o powierzchni 45 m2. W pomieszczeniu znajdują się miejsca sypialniane dla pięciu gości, a samo wnętrze rozdzielone zostało na dwa pokoje połączone systemem connectable. We wnętrzu umieszczono dwie łazienki, co wpływa na wysoki komfort korzystania z apartamentu.

Zadbaliśmy o to, aby przygotowane pomieszczenia posiadały wszystko to, co konieczne i niezbędne do efektywnego wypoczynku. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby gościom relaksującym się w majestatycznym krajobrazie ulokowanego w Dusznikach-Zdroju hotelu nie zabrakło żadnych udogodnień, niezależnie od wybranych wnętrz. Pokoje Twin Superior, Standard i Economy tworzą niezwykłą atmosferę. Priorytetem, którym kieruje się odpowiedzialny za nią zespół, jest satysfakcja gości. Jej osiągnięcie możliwe jest dzięki odpowiedniemu wyposażeniu i aranżacji apartamentów hotelowych.

ul. Zielona 19
57-340 Duszniki-Zdrój, Polska

See on map
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close