Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/rsw/framework/functions/framework-functions.php on line 0
Poznaj Duszniki-Zdrój - IMPRESJA – You’ll be impressed! - IMPRESJA – You’ll be impressed!

Poznaj Duszniki-Zdrój

Poznaj Duszniki-Zdrój

KONTAKT:

e-mail: biuro@impresja.net
telefon: 74- 866-95-95

 

Sport

Hotel „Impresja” to doskonałe miejsce dla aktywnych. Latem znajdziesz tu wymarzone warunki do biegania, nordic walking, jazdy na rowerze i rolkach. Zimą możesz oddać się białemu szaleństwu na nartach. Pobliska stacja narciarska Zieleniec oferuje 22 nowoczesne wyciągi i świetną zabawę na śniegu dla całej rodziny. Wokół Dusznik zlokalizowane są przepiękne trasy narciarstwa biegowego, spacerkiem dotrzesz do słynnej Jamrozowej Polany, nowoczesnego ośrodka biatlonu, gdzie trenują najlepsi polscy sportowcy. W naszej hotelowej narciarni przechowasz bezpiecznie sprzęt, zorganizujemy Ci przewodnika, instruktora, wyposażymy w mapy i wszelkie niezbędne informacje, a po powrocie zaproponujemy odprężający masaż.

Kultura

Jeśli cenisz sobie kulturę w kameralnym wydaniu to dobrze trafiłeś! Duszniki Zdrój to jedno z najpiękniejszych miasteczek w Polsce. Wyjątkowa architektura, bogata historia i liczne imprezy kulturalne sprawią, że na pewno nie będziesz się nudzić! W sierpniu zapraszamy na najstarszy w Polsce i niezwykle prestiżowy Międzynarodowy Festiwal Chopinowski. W naszym hotelu zatrzymują się światowej sławy artyści i liczni melomani, a muzyka rozbrzmiewa w lobby i ogrodzie. Artyści kochają Duszniki Zdrój, o czym świadczy liczba festiwali, koncertów i imprez odbywających się przez cały rok. O wszystkich aktualnych wydarzeniach i atrakcjach poinformujemy Cię osobiście!

Turystyka

Czy wiesz, że Kotlina Kłodzka nazywana jest „Krainą Pana Boga”? Nigdzie indziej nie ma takiego bogactwa i różnorodności atrakcji turystycznych. Niektóre z nich znajdziesz tutaj. Hotel „impresja” to doskonałe miejsce wypadowe dla prawdziwych turystów. Koniecznie odwiedź Góry Stołowe, jedyny w Polsce Młyn Papierniczy, napij się wody zdrojowej. Dostarczymy Ci wszelkich szczegółowych informacji, zorganizujemy przewodników, zaproponujemy trasy zwiedzania, udostępnimy mapy i wysłuchamy Twoich opowieści po powrocie do hotelu. Zakochasz się w tych stronach na zawsze, tak jak my!

Zdrowie

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Doskonale się składa! Właściwości lecznicze wód mineralnych Dusznik Zdroju doceniono już w 1800 roku. Nasi goście mogą korzystać z bogatej oferty Zakładu Przyrodoleczniczego Uzdrowisk Kłodzkich, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu „Impresja”. Oferta obejmuje m.inn. basen, sauny, jakuzzi, masaże, fizykoterapię, okłady borowinowe, inhalacje solankowe, naturalne kąpiele mineralne i igliwiowe. Nasi masażyści są dostępni także w hotelu.

Profil leczniczy uzdrowiska Duszniki Zdrój obejmuje schorzenia: kardiologiczne i nadciśnienie, choroby naczyń obwodowych, układu trawienia, ortopedyczno – urazowe, reumatologiczne, endokrynologiczne, nerek i dróg moczowych, górnych i dolnych dróg oddechowych, osteoporoza, choroby kobiece, cukrzyca, otyłość.