Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/rsw/framework/functions/framework-functions.php on line 0
Hotel - IMPRESJA – You’ll be impressed! - IMPRESJA – You’ll be impressed!

Hotel

Hotel

Hotel Impresja to dostojny, przedwojenny budynek, który po gruntownej modernizacji prezentuje się w wyjątkowej odsłonie. Skrywa nowoczesne, minimalistyczne wnętrza, a zarazem daje poczucie komfortu.

Tu można się zatrzymać, naładować pozytywną energią, odetchnąć czystym górskim powietrzem.

 

LOKALIZACJA

Impresja to kameralny Hotel usytuowany w samym sercu Parku Zdrojowego jednego z najsłynniejszych polskich uzdrowisk – Duszniki-Zdrój. Miasteczko położone jest na międzynarodowej trasie E8 Warszawa – Praga, 100 km od Wrocławia, 7 km od Zieleniec Ski Arena.

Otoczony zielenią i górskimi krajobrazami Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Dworku Chopina i Pijalni Wód Mineralnych. Pobliski Zakład Przyrodoleczniczy „Jan Kazimierz”, oferuje Gościom bogaty pakiet zabiegów leczniczych, basen z hydromasażami, jacuzzi, strefy saun, lamp do helioterapii oraz salę fitness.

 

KULINARIA

W gustownej sali restauracyjnej codziennie serwowane są śniadania w postaci bogatego bufetu szwedzkiego, jak również wyśmienite obiadokolacje. Promujemy „slow food”, a więc produkty naturalne, świeże i zdrowe. Nasza kuchnia jest różnorodna i dopasowana do oczekiwań Gości. Można znaleźć w niej potrawy wegetariańskie, bezglutenowe oraz tradycyjne.

 

CAFE IMPRESJA

Wieczorami zapraszamy do Cafe Impresja na pyszną kawę, aromatyczną herbatę czy ulubionego drinka. Desery proponowane przez Szefa kuchni skradną podniebienia nawet największych łasuchów.

 

NAJMŁODSI

Dla dzieci mamy kącik zabaw z kolorowymi zabawkami i różnymi grami.

Żeby zadbać o podniebienia Państwa pociech, kuchnia przygotowuje specjalne smakołyki na śniadania i obiady.

W okresie ferii zimowych i wakacji letnich oferujemy animacje.

Dla najmłodszych proponujemy bezpłatnie łóżeczko turystyczne.

 

You’ll be impressed!

 

KONTAKT:

tel. +48 74 866 95 95

e-mail: biuro@impresja.net