Hotel

Hotel

Impresja– wrażenie, przeżycie, dążenie do oddania zmysłowych, ulotnych momentów, „złapania uciekających chwil”.

Naszym celem jest, aby te niezapomniane chwile spędzone w Impresji pozostały w Twoim sercu na długo…

Impresja to kameralny Hotel znajdujący się w Dusznikach-Zdroju, jednym z najsłynniejszych polskich uzdrowisk. Otoczony zielenią, przepięknymi górskimi krajobrazami i wspaniałym klimatem.

Dostojny, przedwojenny budynek skrywa nowoczesne, minimalistyczne wnętrza, w których każdy czuje się wyjątkowo. Tu możesz się zatrzymać, naładować pozytywną energią, odetchnąć krystalicznym, górskim powietrzem i zanurzyć w dźwiękach muzyki Chopina.
Hotel powstał, aby spełniać Twoje marzenia. Dawać poczucie komfortu i relaksu.

W przestronnej, gustownej sali restauracyjnej serwowane są codzienne śniadania w postaci bogatego bufetu szwedzkiego, jak również wyśmienite obiadokolacje. Promujemy „slow food”, a więc produkty naturalne, świeże i zdrowe. Nasza kuchnia jest różnorodna i dopasowana do oczekiwań Gości. Można znaleźć w niej potrawy wegetariańskie, bezglutenowe, jak również tradycyjne.

Wieczorami zapraszamy do Café Impresja na pyszną kawę, aromatyczną herbatę, czy ulubionego drinka. Desery proponowane przez Szefa kuchni skradną podniebienia nawet największych łasuchów.

Od wiosny do jesieni można mile spędzać czas korzystając z tarasu bezpośrednio przy jadalni hotelowej oraz z ogrodu, gdzie udostępniamy leżaki.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy pokój zabaw z kolorowymi zabawkami i rożnymi grami.

Hotel usytuowany jest w samym sercu Parku Zdrojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworku Chopina, Pijalni Wód Mineralnych oraz Zakładu Przyrodoleczniczego „Jan Kazimierz”, w którym można korzystać z bogatej oferty zabiegów leczniczych oraz rekreacyjnych, jak basen z systemem hydromasażu, jacuzzi, strefa saun, lampy do helioterapii oraz z sala fit.

Do jednego z największych ośrodków narciarskich – Zieleniec Ski Arena – dzieli nas jedynie 7 km. W okresie ferii zimowych darmowy Ski Bus odwozi naszych Gości do kurortu narciarskiego co godzinę.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

KONTAKT:

e-mail: biuro@impresja.net
telefon: 74- 866-95-95